سخنی از مدیریت

-

سخنی از مدیریت


در دنیای مدرن و رو به پیشرفت امروز، سازمان هایی در عرصه تولید و خدمات موفق تر هستند که کیفیت ، خلاقیت ، نو آوری و رضایت مشتری را هدف اصلی خود قرارداده و در تغییرات محیطی و شرایط نا مساعد اقتصادی بهترین عملکرد را ارائه می دهند.
از دیرباز تا کنون نام الکتروکاوه همیشه به عنوان نمادی از کیفیت و اعتماد مطرح بوده و اگر امروز خلاقیت و استفاده از تکنولوژی جدید و ماشین آلات و نیروی انسانی زبده را مزیت اصلی خود بدانیم این دستاورد حاصل از بیش از سه دهه تجربه و تلاش مدیران و کارکنان شرکت و همچنین استفاده از نظرات و ایده های مشتریان و برآورده ساختن نیاز های آنان بوده است. همچنین حضور گسترده در بازار های رقابتی و افزایش سهم بازار را به عنوان یکی از استراتژی های خود انتخاب کرده و بی شک همراهی شما عزیزان پشتوانه نیرومندی بوده و مارا در این راه یاری می کند.
یکی از اصلی ترین اهداف ما در گروه صنعتی تولیدی الکتروکاوه ایجاد زیر ساخت سازمانی و فرهنگ مناسب برای خلق سازمانی خلاق و فنی و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است از این روی بسیار امیدواریم در سال های آینده نیز در کنار شما آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامیابی های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل به فصل بنگاریم.